هیرمانا
یکشنبه , اسفند ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما ربی / آخرین قیمت خرمای ربی درجه یک سراوان

آخرین قیمت خرمای ربی درجه یک سراوان

قیمت خرمای ربی درجه یک سراوان را می توانید همین حالا از طریق وبسایت مرکز مورد مشاهده، با بالاترین کیفیت و به صورت عمده به راحتی به دست بیاورید.

خرمای ربی تازه سراوان

منطقه ی سیستان و بلوچستان، نخلستان هایی دارد که کاملا در آن ها خرمای ربی مورد کشت قرار می گیرد که می توان گفت از نظر اقتصادی اهمیت زیادی دارد.
این خرما در شهرستان هایی همچون سراوان، ایرانشهر، زابل و چابهار هم مورد کشت قرار می گیرد که در این میان بالاترین میزان کیفیت در منطقه ی سراوان رویت شده است.
این خرما تحت عنوان خرمای پاکستانی هم شهرت دارد و از این جهت لازم است توضیحاتی داده شود که در ادامه بیانگر آن هستیم.
این خرما از نظر کیفیت در میان سایر خرماها در بالاترین درجه ی کیفی قرار گرفته است و اهمیت زیادی دارد.
رطوبت این خرما پایین است و از خرماهای با ماندگاری خوب و بالا به شمار می آید و همین مسئله سبب شده است تا در صادرات خرما ربی به مشکلی برنخوریم و آن را به راحتی و در هر حجم مورد تمایل به راحتی ارسال نماییم.

قیمت خرمای ربی

ظاهر و ویژگی های خرما ربی

خرما ربی را می توانیم از خرماهای گوشتی و در سایز بزرگ به شمار بیاوریم. عموما در میان خرماهای نیمه خشک قرار گرفته است و هسته ی آن نسبت به گوشت آن کوچک است.
پوست و گوشت این خرما حالتی چسبیده به هم دارند و بافت مناسبی نیز در آن ها مشاهده می شود.
رنگ آن در حالت کاملا رسیده به صورت قهوه ای تیره و یا کاملا مشکی می باشد که البته این مورد به منطقه ی مورد کشت بستگی دارد.
ظاهری کشیده دارا است و برداشت آن معمولا در اواسط شهریور ماه آغاز می گردد و تا اوایل مهر ماه گاها به طول می انجامد.
نکته ی مهم این است که برای نگهداری خرما ربی نیازی ندارید که سردخانه در اختیار داشته باشید و فقط کافی است که محیطی خشک و خنک را برای این کارتان درنظر داشته ابشید.
اما لازم است که بدانید با توجه به این مواردی که بیان شد، بهترین کار این است که خرما را برای مدت طولانی مورد نگهداری قرار ندهیم.
شیره ی موجود در این خرما زیاد است و شما نیز می توانید آن را به عنوان زودرس ترین خرما درسطح ایران و همچنین جهان بشناسید و از آن استفاده کنید.
قیمت خرمای ربی نیز با توجه به موارد بیان شده تعیین می شود که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

خرما ربی یا پاکستانی درجه یک

همان طور که متوجه شدید، خرمای ربی به دلیل وجود شرایطی تحت عنوان خرمای پاکستانی به فروش می رسد و در واقع در بازارهای خارجی بیشتر به این نام شهرت دارد.
عمده ترین دلیل این نام گذاری این است که خرمای ربی در بازارهای جهانی از سمت پاکستان به فروش می رسد.
در مدتی قبل تر به دلیل عدم وجود مراکزی خاص جهت بسته بندی و فروش در این شهرهایی که خرما ربی تولید می شود، آن حجم از خرماها به صورت فله ای به بازارهای پاکستانی ارسال می شدند و در آن جا مورد بسته بندی قرار می گرفتند و در نهایت با عنوان خرمای پاکستانی به کشورهای خارجی صادر می گشتند.
یا این که خرما به شهرهای همجوار مانند کرمان ارسال می شد تا در آن جا برای خرما ربی تصمیم گیری شود و به هر طریقی بسته بندی و ارسال شوند.
بنابراین متوجه شدید که خرمایی که از پاکستان به سایر کشورها صادر می شود همان خرما ربی کشور خودمان است و قیمت خرمای ربی در بازار داخلی با بازار صادراتی متفاوت است که این تفاوت قیمت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قیمت خرمای ربی

آخرین قیمت خرمای ربی در بازار

یکی از موارد مهم این است که خریدار بتواند قیمت خرمای ربی را در آخرین شرایط بازاری آن به دست بیاورد.
به دست آوردن این قیمت شرایط خاصی را می طلبد که از آن جمله می توان به شرایط و نوسانات بازار اشاره کرد.
هرچه حضور واسطه و دلال در این میان کمتر باشد، مسلما قیمتی که به دست شما می رسد بسیار معتبرتر خواهد بود تا قیمتی که این افراد به شما اعلام می نمایند.
با توجه به تورم های شدیدی که در بازار وجود دارد، لازم است تا از یک طریق معتبر قیمت خرمای ربی را به دست بیاورید که عبارت است از روش آنلاین که مثلا در آن شما می توانید به راحتی به وبسایت مجموعه ی ما مراجعه نمایید.
مرکز ما توانسته است در وبسایتی که راه اندازی نموده است علاوه بر دادن اطلاعات مفید و پرکاربرد در مورد خرماها به شما عزیزان، قیمت های خرماها را به صورت کاملا به روز و با توجه به نوسان هایی که در بازار به وجود می آید، در اختیار شما مشتریان محترم قرار بدهد.
شما نیز همین حالا می توانید برای کسب این قیمت و در واقع آخرین قیمت روز اقدام کرده و در بهترین حالت ممکن خریدها و سفارشاتتان را ثبت نمایید.

قیمت خرمای ربی

فروش و صادرات خرما ربی با بهترین روش

شایان ذکر است که بیان نمودیم قبلا و در شرایطی که هیچ کارخانه ای برای بسته بندی خرما ربی وجود نداشت، آن را به صورت فله ای به پاکستان صادر می کردند و در آن جا مورد بسته بندی قرار می گرفت و به سایر کشورها ارسال می شد.
در حال حاضر کارخانه ها و مراکز زیادی برای این کار بنا شده اند و وظیفه ی آن ها این است که خرما ربی را خریداری کنند و سپس مورد بسته بندی قرار بدهند و آن را به مرحله ی فروش و یا صادرات برسانند.
بهترین روش برای خرید و فروش این است که خرمای ربی به صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار مشتریان قرار بگیرد زیرا این روش مزایای زیادی دارد که نگاه هر مخاطبی را به خود جلب می نماید.

از جمله مزایای خرید و فروش آنلاین می توان به عدم محدودیت افراد در زمان سفارش دهی و مکانی که قرار است ثبت سفارشات در آن جا صورت بگیرد، اشاره کرد. بنابراین در این حالت افراد می توانند بدون توجه به موارد دیگر، سنبت به ثبت درخواست های سفارش خود از طریق آنلاین اقدام نمایند و بهترین و باکیفیت خرید خرما را از مرکز ما تجربه نمایند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرمای ربی

مرکز خرید خرمای ربی ایرانشهر بصورت عمده

خرید خرمای ربی ایرانشهر با بهترین قیمت ممکن از طریق نمایندگی ها و مراکز عرضه …