هیرمانا
شنبه , اسفند ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / خرما پیارم / خرما پیارم بوشهر | توزیع کننده خرما پیارم در بازار ایران

خرما پیارم بوشهر | توزیع کننده خرما پیارم در بازار ایران

خرما پیارم بوشهر را می توانید از توزیع کننده خرما پیارم در بازار ایران با قیمت بسیار مناسب و شرایط استثنایی به صورت عمده خریداری نمایید و این کار را به شکل آنلاین انجام بدهید.

خرما پیارم بوشهر چه ویژگی هایی دارد؟

اگر بخواهیم از نظر تجاری و اقتصادی خرما پیارم بوشهر را مورد بررسی قرار بدهیم، این خرما در زمره ی ارزشمندترین خرماهای ایران قرار دارد و بازار بسیار خوبی هم دارا می باشد.
این خرما پوستی نازک و چسبیده به گوشت آن دارد و در دسته ی خرماهای نیمه مرطوب و یا نیمه خشک به شمار می آید.
پوست آن کاملا چروکیده می باشد و رنگش قهوه ای سوخته است که ظاهر این میوه را بی نهایت دلپذیر کرده است.
قند بالایی در این خرما مشاهده شده است که البته به صورت فروکتوز می باشد و به سوخت و ساز بدن کمک شایانی می نماید.
همچنین خرمای پیارم صادراتی نیز از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و مواد قندی، پروتئینی و معدنی زیادی در آن مشاهده می شود.
این نوع از خرما فوق العاده خوشمزه می باشد، به طوری که حتی آن را به عنوان مرغوب ترین و بهترین خرماها در دنیا مورد شناسایی قرار میدهند.

خرما پیارم بوشهر

قیمت خرمای پیارم چگونه تعیین می شود؟

همان طور که مستحضر هستید، خرماها انواع و اقسام گوناگونی دارند که به دلیل دارا بودن ویژگی ها و کیفیت و مرغوبیت بالا و پایین، میزان قیمت آن ها را تعیین می کنند.
قیمت خرمای پیارم نیز بر اساس سایز خرما، کیفیت و مرغوبیتی که دارد و همچنین در کدام منطقه مورد کشت قرار گرفته است، معین می شود.
برای این که بتوانید قیمت این خرما را به دست بیاورید، لازم است تا به صورت مستقیم با مراکز تولید کننده و بسته بندی آن ها ارتباط برقرار نمایید.
زیرا هر چقدر این ارتباط مستقیم تر باشد، شما راحت تر خواهید توانست، قیمت مناسب تری از آن را خریداری کنید و هرچه در این میان واسطه و دلال نقش پررنگ تری داشته باشند، بازار دچار نوسانات بسیاری می شود.
خرمای پیارم صادراتی نیز قیمت بالاتری نسبت به خرماهای مصرف داخلی دارد، به این دلیل که باکیفیت ترین خرماها را انتخاب می نمایند و از آن جهت صادرات استفاده می کنند.
البته این مورد را نیز مد نظر قرار بدهید که خرمای پیارم به طور کلی از جمله خرماهای لوکس به حساب می آید و قیمت بالایی دارد، بنابراین در داخل آن چنان مردم عادی مصرف نمی کنند و طرفدار خاصی ندارد.

شرکت های بسته بندی خرما در استان بوشهر

خرما پیارم بوشهر را می توانید از طریق شرکت های بسته بندی خرما در این استان تهیه نمایید.
در این استان نخلستان های زیادی قرار دارند که این نوع از خرما را مورد تولید قرار می دهند و شما می توانید حجم مورد نیازتان را به اشکال گوناگون تهیه نمایید و مورد استفاده قرار بدهید.
این شرکت ها خرما را از نخلستان ها خریداری می نمایند و آن ها را با توجه به مرکزی که قرار است مصرف شود، مورد بسته بندی قرار می دهند.
این بسته بندی ها سایرهای مختلفی دارد و قیمت خرما ی پیارم در این بسته بندی ها نیز متفاوت می باشد.
همچنین برای بسته بندی خرماهایی که به عنوان صادراتی می باشند، جعبه های بسیار زیبا و شکیل تهیه می شود زیرا در صادرات، بسته بندی و کیفیت آن ها اهمیت زیادی دارد و سبب می گردد تا در قیمت محصول اثر زیادی داشته باشد.
به این شرکت ها می توانید از طرق گوناگونی دسترسی داشته باشید و محصولاتی که مورد نیازتان است را تهیه نمایید.
با جست و جو در اینترنت و به صورت آنلاین به راحتی شرکت های معروف در این زمینه را می یابید و می توانید در مورد خرید از آن ها تصمیم گیری های لازم را داشته باشید.

خرید خرما پیارم به چه شکلی است؟

خرما پیارم بوشهر را می توانید با استفاده از روش های مختلفی خریداری کنید.
یکی از این روش ها این است که به صورت حضوری به درب کارخانه ی اصلی مراجعه کنید و هر آن چه که نیاز دارید را به همان شکل ثبت سفارش کنید.
این روش مزایا و معایب زیادی دارد که از آن جمله عبارت است از حذف واسطه و دلال که می تواند قیمت مناسبی را برای فرد به همراه داشته باشد.
همچنین این نوع از خرید، زمان زیادی از فرد اشغال می کند و همین طور باید هزینه ی بالایی جهت رفت و آمد و حمل و نقل پرداخت نماید.
بنابراین به روش دیگری روی آورده اند که مزایایش بیشتر از معایب آن باشد.
خرید خرما به صورت آنلاین که به تازگی رواج بسیاری داشته است و افراد به راحتی از طریق وبسایت های اینترنتی نسبت به خرید هر آنچه که نیاز دارند و در هر حجمی اقدام می نمایند.
با استفاده از این روش، شما دیگر محدود به زمان و مکان خاصی جهت انجام سفارشاتتان ندارید و می توانید به راحتی ثبت درخواست های خود را انجام بدهید.

خرما پیارم بوشهر

شرایط صادرات خرما پیارم چیست؟

یکی از موارد و دغدغه هایی که تولید کنندگان خرما با آن روبرو هستند، به وجود آوردن شرایطی می باشد که با استفاده از آن بتوانند خرماهای تولیدی را مورد صادرات قرار بدهند.
خرما پیارم بوشهر را نیز به دلیل دارا بدن ویژگی های خوب و همچنین مرغوبیت بیش از حدی که دارد، به راحتی شرایط صادراتش را فراهم می نمایند.
البته این موضوع را نیز باید یادآوری کرد که خرما پیارم به دلیل بالا بودن قیمتش، در ایران و داخلی مصرف خاصی ندارد و به طور کلی بالاترین حجم تولید آن مورد صادرات قرار می گیرد.
خرما پیارم مرغوب به دلیل دارا بودن ویژگی هایی همچنین نیمه خشک بودن، شرایط بهتری جهت حمل و نقل و صادرات دارا می باشد و ارسال آن ها نیز راحت تر شکل می گیرد.
این نوع خرما معمولا به کشورهای منطقه و اروپایی صادر می شوند و شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن، خرماهای مورد نیازتان را در هر حجمی که تمایل دارید از همین مجموعه خریداری کنید و جهت صادرات و مصرف به کار ببرید.
خرمای پیارم به راحتی توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نموده است و این مورد نیاز به تبلیغ خاصی ندارد و به راحتی امکان فروش آن میسر می باشد.

اگر شما هم قصد خرید خرما پیارم صاذراتی حاجی آباد را دارید، می توانید ضمن آگاهی از شرایط صادراتی این خرما، سفارش خرید خود را به راحتی به ثبت برسانید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی خرما پیارم

خرید اینترنتی خرما پیارم لوکس با هسته حاجی آباد

خرید اینترنتی خرما پیارم لوکس با هسته حاجی آباد می تواند به افراد زیادی که …