هیرمانا
یکشنبه , اسفند ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / خرما ربی / خرید خرمای ربی ایرانشهر با بهترین قیمت

خرید خرمای ربی ایرانشهر با بهترین قیمت

خرید خرمای ربی ایرانشهر اعلاء با بهترین قیمت ممکن در بسته بندی های مناسب و جدید، از طریق سایت شرکت هیرمانا امکان پذیر شده و خریدی اقتصادی برای مشتریان، تلقی می گردد.
خرما ربی یکی از ارقام درجه یک خرماست که امروزه در مناطقی مانند سراوان و ایرانشهر در بالاترین کیفیت خود، برداشت و روانه بازارهای فروش خرما می گردد.
آیا می دانید که چطور امکان آن وجود داشته تا بهترین کیفیت خرما ربی ایرانشهر با بدون حتی نیاز به مراجعه حضوری، خریداری کنید؟

پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده، مجموعه سایت های گروه بازرگانی خرما هیرمانا را فراموش نکرده و مطالب مفید این سایت ها را مطالعه کنید. بی شک در پایان؛ این شما خریداران و فعالان حوزه خرما بوده که از همکاری با این مجموعه؛ رضایت کامل را خواهید داشت.

خرما ربی ایرانشهر بسته بندی

خرما ربی محصول استان سیستان و بلوچستان بوده و با نام همین استان چه در بازار داخلی و چه در بازارهای خارجی، شهرت داشته است.
در این استان، دو منطقه با نام های ایرانشهر و سراوان، بیشترین زیر کشت از برداشت خرما ربی درجه یک را داشته و توانسته اند پاسخگوی نیاز بازار خرما نیز بوده باشند.
خرما ربی ایرانشهر یکی از نمونه های مرغوب و درجه یک خرما ربی است که با رنگ قهوه ای تیره مایل به مشکی و پوستی نازک در بازار موجود بوده هست.
این خرما دارای گوشتی نرم و بافتی شکلاتی بوده که خیلی از کارشناسان، این رقم خرما را با رقم خرما مضافتی که دیگر رقم پربرداشت در ایرانشهر است، مقایسه می نمایند.
در واقع می توان گفت که شیرینی خرما ربی کمتر از خرما مضافتی بوده، اما اگر خرما ربی حالتی نیمه خشک پیدا کند، حتی خوش طعم تر از خرما مضافتی نیز می باشد.
در حال حاضر انواع خرمای ربی ایرانشهر را پس از سورت بندی و گرید بندی، مورد بسته بندی قرار می دهند که این بسته بندی، خیلی زیاد در امر صادرات خرما، نقش فزاینده ای را دارا بوده است.

خرید خرمای ربی ایرانشهر

انواع خرما ربی برای بازار داخلی

خرمای ربی ایرانشهر و سراوان دو نمونه از مرغوبترین خرماهای استان سیستان و بلوچستان اند که امروزه علاوه بر بازار پررونق صادراتی، در بازار داخلی کشور ما نیز از شرایط ویژه خرید و فروش برخوردار بوده اند.

ویژگی های منحصربفردی که خرما خشک ربی داشته، سبب شده تا امروزه بسیاری از شرکت های بسته بندی خرما در داخل کشور بتوانند با استفاده از دستگاه های ویژه، پس از سورتینگ و تمیز کردن گرد و خاک موجود بر روی خرما، آن را با بسته بندی های کاملا شیک و بهداشتی به بازار عرضه نموده باشند.
علاوه بر کیفیت انواع خرما ربی که حتما برای بازار داخلی مهم بوده، نرخ قیمت خرما ربی درجه یک نیز برای مشتریان و خریدارانی که می خواهند این خرما را به شکل عمده و در حجم بالا خریداری کنند نیز اهمیت بالایی داشته است.
نرخ خرما ربی درجه یک ایرانشهر و سراوان به سبب دارا بودن کیفیت بالا، بیشتر از خرمای ربی سایر مناطق می باشد.
اما به طور کلی می توان گفت که تعیین قیمت خرمای خشک ربی، بر اساس فاکتورهای گوناگونی می تواند انجام شده باشد که عبارتند از:

  1. نوع منطقه
  2. میزان تناژ مورد نیاز مشتریان
  3. پیش خرید خرما
  4. نوع بسته بندی خرما در وزن های گوناگون و غیره

شایان ذکر است که خرمای ربی از جمله خرماهای صنعتی بوده که امروزه در بسیاری کارخانجات تولید صنایع عذایی، مورد استفاده قرار می گیرد.
این موضوع سبب شده تا حتی خرمای ربی نیز قبل از برداشت و عرضه به بازار، پیش فروش شده باشد.
آیا می دانید که ویژگی های منحصربفرد دیگر خرما خشک ربی چیست؟
چگونه امکان آن هست تا در بازارهای خرید و فروش ارقام گوناگون خرما، رقم درجه یک و اعلای خرمای ربی ایرانشهر را با بهترین قیمت ممکن، سفارش خرید در تناژ بالا داد؟
پیشنهاد می کنیم هنوز هم تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

خرید خرمای ربی ایرانشهر

ویژگی خرما خشک ربی باکیفیت

حتما می دانید که برخی از ارقام خرما مانند خرمای مضافتی، بلافاصله پس از آنکه برداشت می گردند، بایستی به سردخانه رفته و سپس مورد بسته بندی و عرضه به بازار قرار بگیرند.
در اینجا می توان گفت که یکی از مهم ترین مشخصه های خرما خشک ربی این است که خرمای ربی برداشت شده، بلافاصله نیاز به نگهداری در سردخانه ندارد. جالب تر آنکه خرما ربی می تواند تا یک سال در شرایط دمایی مطلوب، بدون سردخانه نگهداری شود.
این ویژگی کلیدی خرمای خشک ربی ایرانشهر که حتی در دنیا مشهور بوده، در قیمت خرید این رقم از خرما نیز نقش فزاینده ای داشته است.

یادتان باشد که هر چقدر خرما ربی کشیده تر و بلندتر باشد، کیفیت بهتری دارد و در طرف مقابل، نرخ قیمتش هم بیشتر می باشد.
پس در آخر می توان گفت که ویژگی های خرما ربی درجه یک و مرغوب سبب شده تا امروزه اگر چه این خرما قیمت بالایی در بازار فروش خرما داشته، اما مناسب صادرات است و خواهان زیادی چه در بازار داخلی و چه بازار خارجی دارد.

خرید خرمای ربی ایرانشهر

خرید خرمای ربی ایرانشهر قیمت مناسب

اگر شما هم به دنبال خرید خرمای ربی ایرانشهر با قیمت مناسب هستید، حتما دو راهکار را برای خرید مد نظر داشته اید:

راهکار اول این است که چند روزی از تایم خود را صرف مسافرت به شهرهایی کنید که در آنجا، مرکز خرمای ربی قرار داشته و با گشتن در بازارهای موجود، میزان حجم و تناژ خرمای خود را خریداری نمایید.

راهکار دوم که شاید امروزه درصد بالایی از مشتریان از آن استقبال قابل توجهی داشته اند، خرید غیر حضوری خرما ربی است. یعنی شما بدون نیاز به مراجعه حضوری، با کاهش هزینه های رفت و آمد و بدون اتلاف وقت اضافی، بهترین کیفیت و قیمت خرمای ربی را مستقیما از دست کشاورزان این محصول خریداری نمایید.

با خرید عمده خرما ربی از طریق این سایت، می توانید خرید زیر قیمت بازار را تجربه کرده و حتی از کیفیت خرید خود هم راضی باشید.

درصد رضایتمندی مشتریانی که از این مجموعه خرما تهیه کرده اند، نشان می دهد که خریدی مطمئن و تضمین شده از نظر کیفیت و قیمت خرمای ربی و سایر ارقام درجه یک خرما، در انتظار مشتریان خواهد بود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرما استعمران صادراتی

بزرگترین مرکز فروش خرما ربی سراوان با بسته بندی عالی

خرما ربی سراوان را می توانید با بسته بندی عالی از بزرگترین مرکز فروش خرما …