هیرمانا
پنج شنبه , اسفند ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما سایر / فروش خرما سایر پرسی بدون هسته ۵۰۰ گرمی

فروش خرما سایر پرسی بدون هسته ۵۰۰ گرمی

فروش خرما سایر پرسی بدون هسته ۵۰۰ گرمی به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا از رونق خوبی برخوردار است. در واقع این نوع خرما با داشتن محبوبیت جهانی نه تنها در بازار های داخلی بلکه در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته و حجم عظیمی از بازار فروش خرما را به خود اختصاص داده است.

انواع خرما سایر شادگان

خرما سایر شادگان یکی از خرماهای مشهور خوزستان است که بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد. نخلستان های عمده ای در خوزستان زیر کشت خرما سایر هستند. به طور کلی می توان گفت در خوزستان انواع خرما سایر کشت می شود که خرما سایر شادگان و کارون بهترین نوع آن محسوب می شود.
کیفیت بالای این نوع خرما باعث شده قیمت بیشتری نیز نسبت به دیگر خرماهای این منطقه داشته باشد. در واقع منطقه کشت خرما سایر می تواند نوع و کیفیت آن را تعیین کند که شادگان معروف ترین آن ها است.
به طور کلی خرما سایر در دو نوع خرما سایر با هسته و خرما سایر بدون هسته وجود دارد که متناسب با نیاز مشتری به بازار عرضه می شود. البته خرما سایر شادگان بر اساس تعداد و نوع بسته بندی آن نیز طبقه بندی می شود که خرما سایر ۵۰۰ گرمی یکی از آن ها است.
در این میان خرما سایر پرسی بدون هسته از محبوبیت ویژه ای برخوردار است که سالانه حجم عظیمی از آن به کشور های مختلف ارسال می شود.
خرما سایر شادگان با برخورداری از بافتی نیمه خشک قابلیت نگهداری در خارج از یخچال را دارد، همچنین از این خرما در مصارف دیگری مانند تولید شیره و در صنایع شکلات سازی، کلوچه و بیسکوئیت و مشابه آن استفاده فراوانی می شود.
طعم بسیار لذیذ و قند بی ضرر آن باعث شده به عنوان جایگزین شکر و قند کاربردی باشد.

خرما سایر پرسی بدون هسته

خرما سایر پرسی بدون هسته

خرما سایر پرسی بدون هسته مزایا و محبوبیت فراوانی دارد، این خرما به دلیل اینکه هسته آن گرفته می شود و به صورت پرسی بسته بندی شده و به فروش می رسد بسیار لذیذ و خوش خوراک است. کاربرد آن به دلیل نداشتن هسته در تولید انواع شیرینی ها و دسر های خرمایی بسیار سهل و آسان است و از این لحاظ مورد توجه قرار گرفته است.
این خرمای بدون هسته نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور ها نیز معروف و شناخته شده است از این رو حجم عظیمی از آن علاوه بر فروش داخلی به کشور های دیگر نیز صادر می شود.
خرما سایر بدون هسته علاوه بر خوشمزه بودن دارای خواص متعددی است که این امر باعث مشتری پسند بودن این نوع خرما سایر شده است.
هسته این خرما نیز به صورت جداگانه خواص دارویی فراوانی دارد که آن را برای مصارف متعددی در صنایع غذا و دارو کاربردی کرده است. از پودر هسته خرما برای خوراک دام نیز استفاده می شود. به این صورت می توان با هسته گیری خرما سایر شادگان علاوه بر تولید خرما پرسی بدون هسته که بسیار معروف است از هسته آن نیز در مصارف متعدد استفاده کرد و زمینه اشتغال و فروش مشتقات خرما را نیز فراهم آورد.
این خرما پس از چیدن و بسته بندی توسط نمایندگی فروش مستقیم به صورت عمده به بازار عرضه می شود.

خرما سایر پرسی بدون هسته

فروش ویژه خرما سایر ۵۰۰ گرمی

بهترین زمان برای خرید خرما سایر، شهریور ماه است که عرضه این محصول به صورت عمده آغاز می شود. در این زمان اغلب فعالان حوزه خرما اقدام به خرید این محصول می کنند.
یافتن مجموعه ای که خرما سایرشادگان را در انواع مختلف با بسته بندی ها و وزن های متنوع ارائه دهد از اهمیت بالایی برخوردار است.
یکی از بسته های خرما سایر بسته های ۵۰۰ گرمی است که در کارتن های مادر بزرگ بسته بندی و برای فروش داخلی و خارجی آماده می شود.
فروش ویژه خرما سایر ۵۰۰ گرمی به صورت عمده و با قیمت مناسب از طریق نمایندگی عرض مستقیم این محصول انجام می شود.
از آنجایی که خرما سایر یک خرمای با کیفیت و مرغوب است که محبوبیت جهانی دارد و طرفداران زیادی در سطح داخل و خارج از کشور دارد همه ساله در فصل تابستان بازرگانان خرما اقدام به سفارش و خرید این محصول از مرکز عرضه مستقیم آن می کنند.

خرما سایر ۵۰۰ گرمی به دلیل بسته بندی های کوچکتر در بازار های فروش خرما مورد توجه عموم قرار گرفته است و بر همین اساس اکثر فعالان حوزه خرما سفارشات عمده ای برای خرید خرما سایر در بسته های ۵۰۰ گرمی دارند، که با انتخاب زمان و مرکز عرضه مناسب این محصول، می توانند آن را در ارزان ترن قیمت ممکن خریداری نمایند.

خرما سایر پرسی بدون هسته

خرما سایر صادراتی قیمت مناسب

خرماسایر صادراتی از کیفیت بالایی برخوردار است. کیفیت بالای خرما در قیمت آن تأثیر گذار است، در واقع می توان گفت با افزایش کیفیت قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد اما امکان خرید خرما سایر صادراتی با قیمت مناسب نیز وجود دارد و این امکان با خرید مستقیم از نمایندگی فروش خرما قابل دستیابی خواهد بود.
البته خرید در تناژ های بالا نیز در این قیمت تاثیر گذار است درواقع خرید عمده از مرکز عرضه مستقیم می تواند با قیمت بسیار مناسب انجام شود. همه ساله حجم عظیمی از خرما سایر از منطقه شادگان خوزستان برداشت شده و برای فروش در بازار های داخلی و صادرات بسته بندی و آماده سازی می شود.
خرماهای موجود در جنوب کشور بیش از ۲۰۰ نوع خرما را شامل می شود که در این میان خرما سایر را می توان یکی از مرغوب ترین خرما ها دانست که شهرت جهانی کسب کرده است و به همین جهت همه ساله حجم عظیمی از آن به کشور های مختلف صادر شده و سود خوبی را نیز نصیب بازرگانان و فعالان حوزه صادرات خرما خواهد کرد.
صادرات این خرما بیشتر به کشورهایی مانند روسیه، تاجیکستان، کانادا و انگلیس انجام می شود که می توان گفت رقم عمده بازار صادرات خرمای کشور را به خود اختصاص داده است.
شاید با توضیحات ذکر شده گمان کنید خرید خرما سایر صادراتی فقط با حضور در مرکز و شهرستان عرضه این خرما امکان پذیر است ولی باید بگوییم نمایندگی فروش آنلاین این محصول کار را برای متقاضیان عمده خرما با قیمت مناسب آسان کرده است.

در واقع شما می توانید بدون هزینه اضافی برای حضور در شهر کشت خرما، به صورت مستقیم و آنلاین خرما را سفارش داده و در هر نقطه ایران از قبیل شهر های مرزی برای صادرات و انتقال به آن سوی مرزها خریداری نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع خرمای سایر خوزستان

انواع خرمای سایر خوزستان به قیمت روز

انواع خرمای سایر خوزستان به قیمت روز را هم حضوری می توان تهیه کرد و …