هیرمانا
چهارشنبه , اسفند ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / خرما مضافتی / فروش عمده خرما مضافتی دونم صادراتی بم

فروش عمده خرما مضافتی دونم صادراتی بم

خرما مضافتی دونم از مراکز فروش عمده با قیمت های استثنایی قابل خریداری است. به نظر شما، خرمای مضافتی دونم بم، نوع صادراتی داشته و به کشور های دور و نزدیک صادر می شود؟ اگر جواب مثبت است، از شرایط صادرات چه می دانید؟
استان کرمان یکی از قطب های تولیدی خرما در کشور می باشد که انواع مختلفی از میوه خرما با کیفیت های عالی و درجه یک را به بازار فروش عرضه می دارد.
بهترین خرمای تولیدی در استان کرمان و شهرستان بم، خرما مضافتی دونم است که کیفیت آن زبانزد خاص و عام بوده و نمی توان آن را بی دلیل بر پر رونق بودن بازار فروش جهانی خرما مضافتی دونم بم دانست.
قبل از اینکه راجع به قیمت و شرایط صادرات خرما دونم صحبت کنیم، باید این نوع خرما را بیشتر و بهتر به خریداران بشناسانیم. برای همین، بخش اول را به معرفی خرمای مضافتی بم پرداخته ایم.

خرما مضافتی دونم

خرما مضافتی دونم صادراتی بم

این خرما، خرمایی است با خصوصیات خیلی خوب از قبیل:

 • گوشت بسیار که آن را در زمره خرما های گوشتی قرار داده است.
 • رطوبت بالا که باعث شده تنها به صورت رطب مصرف شود.
 • ظاهر زیبا و رنگ مشکی جذاب که آن را بازار پسند کرده است.

خرما مضافتی دونم بم از طعم فوق العاده ای برخوردار است و همین طعم خاص و ارزش غذایی بالای آن باعث شد تا در بازار فروش طرفداران زیادی پیدا کند.
در خرید خرما مضافتی بم باید به موضوعات مهمی توجه داشته تا به کیفیت خوب محصولات دسترسی پیدا کنید. توجه به عوامل زیر قدم اولی برای خرید خرما مضافتی باکیفیت و درجه یک بم می باشد:

 1. خرمایی بخرید که دانه دانه بوده و حبه های آن به هم چسبیده و له نباشد.
 2. خرمایی بخرید که پوست نازک داشته و به گوشت خرما نچسبیده باشد.
 3. دانه های میوه خرمایی که خریداری می کنید درشت بوده و هسته در مقایسه با میزان گوشت آن کوچک باشد.
 4. خرمایی که خریداری می کنید، نباید ترش و تخمیر شده باشد. خرمای ترش شده، خرمای کهنه و خراب محسوب می شود.
 5. خرمای مرغوب مضافتی بم بایستی حالت شکلاتی داشته و بسیار لطیف باشد.

خرما مضافتی دونم

شرایط صادرات خرما مضافتی بم چگونه است؟

کیفیت خوب و تناژ تولید سالانه زیاد خرما مضافتی بم در استان کرمان باعث شد تا صادرات این خرما به کشور های مختلف آغاز شود. شرایط صادرات خرما به شرایط تولید آن در کشور بستگی دارد.
یعنی اگر تناژ تولید سالانه خرما مضافتی بم در سال جاری برابر با میزان تقاضای بازار داخلی باشد، صادرات آن به کشور های مختلف یا صورت نمی پذیرد یا در مقدار کمتری انجام می شود.
اما اگر بر اثر شرایط محیطی از قبیل آب و هوا، میزان بارندگی و … به مقدار تناژ تولید سالانه خرما مضافتی بم اضافه گردد، شرایط صادرات فرق می کند.
البته تنها میزان عرضه و تقاضای خرما مضافتی دونم بم نیست که شرایط صادرات را تعیین می کند. بلکه عوامل بسیاری هستند که صادرات خرما به کشور های دور و نزدیک را تحت الشعاع قرار می دهند.
از کشور های خواهان و خریدار خرمای ایرانی می توان به کشور های زیر اشاره نمود:

 • ترکیه
 • روسیه
 • کانادا
 • عراق
 • گرجستان
 • ارمنستان
 • هند
 • چین
کسانیکه قصد صادر کردن خرما را دارند، باید قبل از دست به کار شدن، از تعرفه های صادرات خرما که توسط دولت تعیین شده مطلع گردند تا بتوانند با در نظر گرفتن آن، امور مرتبط با صادرات را پیش ببرند.

از کجا خرما مضافتی تازه به صورت عمده بخرم؟

بسته به اینکه قصد خرید چه مقدار از خرمای مضافتی تازه را دارید، می توانید راه های مختلفی را برای خرید انتخاب کنید.
اصولاً مراکز عرضه خرما در سطح کشور، شرکت های بازرگانی صادر کننده خرما و … خریداران خرما مضافتی به صورت عمده هستند و تمایل دارند از جایی خرما را خریداری کنند که هم از کیفیت آن مطمئن باشند و هم هزینه زیادی بابت خرید آن نپردازند.
اگر به حداقل رساندن هزینه خرید خرما مضافتی برایتان اهمیت بسیار دارد، کافی ست مستقیم و بدون معطلی به نخلستان ها مراجعه نمایید. اما بد نیست بدانید که خرمای خریداری شده از نخلستان، نیاز به رسیدگی، تمیز کردن و بسته بندی دارد. پس بهتر است کارخانه های آماده سازی و بسته بندی خرما را برای خرید عمده انتخاب نمایید.
البته این کارخانه ها به منظور تامین نیاز مشتریان در سطح کشور، خرما های مضافتی که شسته شده، سورت بندی شده و همچنین در بسته بندی استاندارد قرار گرفته را در میان نمایندگی ها توزیع می کنند.
خریداران عمده می توانند حتی از طریق نمایندگی های فروش خرما هم خرما مضافتی بم را با قیمت ویژه خریداری نمایند.
در بازار گفته می شود که قیمت عمده خرما کمتر از قیمت خرد آن است. به نظر شما این فرضیه درست می باشد؟
باید گفت که بله. وقتی برای خرید خرد و جزئی خرما اقدام می کنید، مثلاً برای تهیه یک کیلو از آن هزینه ۱۰۰۰ تومان می پردازید. اما وقتی بخواهید خرما را عمده و فله ای تهیه نمایید، قیمت هر کیلو از خرما ممکن است ۸۰۰ تومان برای شما تمام شود.

خرما مضافتی دونم

فروش ویژه خرما مضافتی درجه یک صادراتی

خرما درجه یک و صادراتی مضافتی، با قیمت های کمی بالاتر در بازار داخلی هم به فروش می رسد. اما از برخی مراکز فروش می توانید آن را با قیمت ویژه هم تهیه فرمایید.
کافی است که در گوگل، خرما مضافتی دونم بم را سرچ کنید. سایت هایی به شما معرفی خواهد شد که از ۱۰ تا، ۹ تای آن ها سایت فروش ویژه خرما مضافتی هستند.
با بررسی هر یک از این سایت ها و شناخت برند تولیدی شان، می توانید خرید عمده خرما مضافتی صادراتی را با قیمت های استثنایی انجام دهید.
چیز هایی که در انتخاب سایت فروشنده مهم می باشد و باید مد نظر خریدار قرار گیرد، عبارت است از:

 • اعتبار سایت در بازار
 • میزان رضایت مشتریان قبلی
 • سال فعالیت سایت در بازار مجازی
 • موفقیت های به دست آمده توسط شرکت تولیدی اداره کننده سایت
هر چه میزان رضایتمندی مشتریان، قدمت فعالیت سایت در بازار مجازی و موفقیت هایی که توسط شرکت تولیدی اداره کننده سایت به دست آمده باشد، با اطمینان بیشتری می توان از آن خرید کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده خرما مضافتی

مناسب ترین قیمت خرما مضافتی ایرانشهر

قیمت خرما مضافتی ایرانشهر در بازرگانی هیرمانا، مناسب ترین و ارزان ترین قیمتی است که …