هیرمانا
پنج شنبه , اسفند ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / خرما زاهدی / مرکز خرید خرمای زاهدی صادراتی فراشبند

مرکز خرید خرمای زاهدی صادراتی فراشبند

خرمای زاهدی فراشبند به عنوان یکی از خرماهای مرغوب و صادراتی منطقه فراشبند استان فارس شناخته شده است، که با کیفیت بسیار خوب در بسته بندی های مناسب برای صادرات در تناژ های مختلف عرضه می شود.
آیا تاکنون نام خرما زاهدی را شنیده اید و از مشخصات و ویژگی های این خرما چیزی می دانید؟
در بازارهای فروش عمده خرما، کدام یک کیفیت و قیمت خوبی از انواع خرما زاهدی صادراتی را عرضه می نمایند؟
خالی از لطف نیست که تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

آیا خرمای زاهدی فراشبند را می شناسید؟

مناطق مختلفی از کشور ما برای کشت خرمای مرغوب مناسب است و به طور کلی ایران را به قطب صادرات خرما تبدیل کرده است.
خرماهای موجود در کشورمان انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، یکی از نمونه های مرغوب خرما زاهدی فراشبند است که بسیار باکیفیت بوده و در استان فارس کشت می شود.
برای شناخت بیشتر این خرما در ادامه به معرفی بعضی از ویژگی های آن می پردازیم:

 • این خرما به صورت خشک و نیمه خشک است که این ویژگی باعث شده حمل و نقل و نگهداری آن آسان و کم هزینه باشد. و به این صورت امکان صادرات آن بدون کانتینر های یخچال دار وجود دارد.
 • این میوه بیشتر در منطقه فراشبند استان فارس کشت می شود و همه ساله حجم عظیمی از آن برای صارات در بسته بندی های مناسب ارائه می شود.
 • رنگ خرما زاهدی فراشبند در مرحله خارک به زردی می گراید و در مرحله رطب به رنگ قهوه ای روشن شده و در مرحله تمار نیز به قهوه ای مایل به قرمزی تا زرد کمرنگ است.
 • شکل ظاهری خرما به صورت بیضی است که حالت کشیده ای دارد و انتهای آن نوک تیز می باشد.
 • خرما زاهدی قند زیادی دارد و برای مصارف صنعتی نیز کاربرد دارد و برای تهیه الکل و سرکه نیز استفاده می شود.
 • میزان گوشت و میزان چسبندگی آن به هسته متوسط است که هسته آن شکل بیضی و رنگ قهوه ای دارد.
 • فصل برداشت خرما زاهدی از اوایل شهریور شروع می شود و در واقع اول شهریور به صورت خارک بوده که در اواخر شهریور کاملا رسیده خواهد بود. این خرما جزء خرماهای دیر رس طبقه بندی می شود.

خرمای زاهدی فراشبند

خرمای زاهدی صادراتی فراشبند و کیفیت خوب آن

شهرستان های استان فارس مانند فراشبند از آب و هوای مناسبی برای کشت و پرورش خرما زاهدی برخوردار هستند و می توان گفت نمونه باکیفیت و مرغوب این خرما در همین منطقه از استان فارس کشت می شود.
کیفیت خوب خرما زاهدی می تواند تا حدودی به منطقه کشت آن بستگی داشته باشد، ویژگی نوع باکیفیت آن رنگ قهوه ای مایل به زرد و شکل کشیده آن است.
کیفیت بالای این خرما باعث شده همه ساله مقدار زیادی از آن در تناژ های بالا به کشور های مختلف عرضه شود.
معنی لغوی زاهدی که یک کلمه عربی است یعنی ارزان و فراوان و این نام به دلیل فراوانی و قیمت مناسب این محصول است که همین امر باعث شده طرفداران زیادی در اقصی نقاط جهان داشته باشد و بازرگانان حوزه خرما تمایل زیادی برای خرید و صاردرات این نوع خرما داشته باشند.
این خرما در واقع از ارقام باکیفیت نمونه های خشک و نیمه خشک است که برای صادرات مناسب است چرا که حمل و نقل و نگهداری آن به دلیل حالت خشک و نیمه خشک بودن آن آسان و کم هزینه است.
رنگ خرما زاهدی مناسب صادرات قهوه ای روشن است و سایز آن نیز درشت می باشد که این مزایا آن را برای ارسال به کشورهای دیگر مناسب کرده است. این خرمای باکیفیت که در منطقه فراشبند می روید باید برای صادرات به صورت کامل سورتینگ شده و در بسته بندی مناسب ارائه شود.

خرمای زاهدی فراشبند

چگونه خرما زاهدی صادراتی با تناژ بالا بخرم؟

همانطور که گفتیم این خرما در نوع با کیفیت مناسب صادرات در نخلستان های فراشبند می روید.
برای خرید این خرمای صادراتی در تناژهای بالا بهترین روش خرید مستقیم از مرکز عرضه آن یعنی فراشبند فارس است که می توان باکیفیت ترین خرما را در بسته بندی های مناسب برای صادرات که به صورت کاملا بهینه تحت نظر کارشناسان سورتینگ شده و بسته بندی می شود خریداری کرد.
در واقع می توان گفت این محصول به عنوان یکی از محصولات با ارزش صادراتی کشورمان است که سالانه به مقدار زیادی در تناژ های بالا توسط تاجران خرما به کشور های خارجی صادر می شود.
تاجران و فعالان حوزه خرما می توانند این محصول را به صورت آنلاین در تناژ های بالا از مرکز مستقیم عرضه آن خریداری نمایند.
شهرستان فراشبند حجم عظیمی از این خرما را در بسته بندی های مختلف مناسب عرضه داخلی و خارجی وارد بازار می کند. این شهرستان از شهرهای استان فارس و نزدیک جهرم است که کیفیت بالای خرمای آن زبان زد است.

خرمای زاهدی فراشبند

سفارش خرید اینترنتی خرما زاهدی در مرکز فروش مستقیم خرما

سفارش خرید اینترنتی خرما زاهدی فراشبند از مزایای متنوعی برخوردار است :

این محصول در بازار عرضه خرما با کیفیت های متنوع و در بخش های مختلفی عرضه می شود، خرید نمونه های باکیفیت این خرما در بسته بندی مناسب و ارزان قیمت یکی از مزایای خرید مستقیم و آنلاین این محصول از نمایندگی فروش مستقیم آن است.

 1. در واقع می توان گفت خرید اینترنتی از مرکز عرضه مستقیم آن می تواند تا حد قابل توجهی به کاهش قیمت آن کمک نماید.
 2. این نمایندگی به عنوان پلی میان خریدار و عرضه کننده خرما نمونه های با کیفیت این محصول را در بسته بندی های مناسب برای فروش داخلی و صادر ات ارائه می دهد.
 3. البته می توان گفت عامل دیگری که در قیمت خرما زاهدی موثر بوده، زمان خرید آن است که این قیمت در هر زمان متفاوت است و با مراجعه با سایت فروش مستقیم این محصول می توانید نسبت به بررسی قیمت ها و خرید در زمان مناسب اقدام نمایید.
 4. ارتباط مستقیم با مرکز فروش این محصول امکان دریافت آن را در تناژ های بالا و حمل آسان به محل مورد نظر تاجران خرما را فراهم می آورد.
نمونه های صادراتی این خرما به صورت کاملا تمیز و پاک شده وبدون هیچ گونه گرد و غباری برای صادرات عرضه می شود. مشاوران به صورت آنلاین برای ارائه راهنمایی به خریداران کمک می کنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سجاد روزبه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131465466
کانال تلگرام: Hirmana_co@
اینستاگرام: Hirmana_co
پست الکترونیکی: Hirmana.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرمای زاهدی صادراتی

صادرات خرما زاهدی خشک درجه ۱ طلحه

خرما زاهدی خشک درجه ۱ نخلستان های طلحه در جنوب کشور؛ با شرایط ویژه ای …